Днями, у місті Хуст відбувся масштабний фестиваль незламних театрів “Фантазія фест”. Учасниками фестивалю стала старша група Народного театрального колективу “Дзеркало” Центру естетичного виховання (керівник – Світлана Разломова) та ще 24 дитячих театральних колективів з різних куточків України.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434658117_914844687104319_3527023319877218734_n-1024x682.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434662746_914844890437632_5890290187070059500_n-1024x682.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434716607_914844847104303_1174045622577451559_n-2-1024x682.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434726754_914844533771001_988507578183660631_n-2-1024x682.jpg)
Виступи, майстер-класи від зіркових акторів, нові знайомства, екскурсії і безліч приємних вражень привезли з собою діти до рідного міста, повідомляє керівник театрального колективу.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434675862_914844823770972_5919572767522412882_n-1024x682.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434679403_914844780437643_8722131256645263248_n-1024x682.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434751086_914842820437839_6243371956223612646_n-682x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434914297_914844587104329_1159779829470790658_n-1024x682.jpg)
Фото Народного театрального колективу “Дзеркало”
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.