19 квітня у м. Луцьк відбувся Всеукраїнський фестиваль – конкурс Злата Фест “Золоті таланти України”. У творчому змаганні взяли участь і юні актори з Шостки, вихованці театрального колективу “Дзеркало”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438942087_926322755956512_2583681573919662042_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439025418_926323192623135_2163557402778834607_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439426327_926323152623139_2547200767898764986_n-1024x768.jpg)
На розсуд жюрі було представлено 10 літературних творів в номінації “Художнє читання” в різних вікових категоріях. Конкурсні номери шосткинського колективу отримали гідну оцінку професійного жюрі: 5 – перших місць, 4 – других і 1 – третє.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439015390_926322942623160_8649412628634856060_n-766x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439074037_926322912623163_1193464599094068169_n-1-766x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439319738_926322872623167_1544355998937765278_n-1-1024x766.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439967178_926322502623204_199533240156351391_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.