Вихованці народного фольклорного ансамблю”Любисток” Центру естетичного виховання взяли участь у міжнародному багатожанровому конкурсі “Тарасові витоки”. Конкурс проходив у Києві з 23 по 29 березня в дистанційному форматі.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/433901491_2297647503766480_6164886771138692607_n-1.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434974854_2297647613766469_4884282839136352899_n-1-1024x668.jpg)
“Творчість Тараса Шевченко вражає своєю глибиною та силою виразності, його ідеали є джерелом натхнення і для сучасних молодих композиторів, митців”, – наголошує керівник ансамблю Тетяна Стегайло.
“Любисток” представили на конкурс пісню Артема Пивоварова “Думи мої “, яка надихнула творчий колектив на створення музично – хореографічної композиції. “Ми показали нерозривний зв’язок, єдність тексту, мелодії, пластики”, – говорить Тетяна Стегайло.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/изображение_viber_2024-04-01_21-27-47-959-771x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/изображение_viber_2024-04-01_21-27-54-541-1024x576.jpg)
Професійне журі високо оцінило майстерність шосткинців – народний фольклорний ансамбль “Любисток” посів 1 місце.
Цей номер “Любисточки” створили спеціально для заходу до 210 -ї річниці з Дня народження Тараса Шевченка, який проходив у Центрі естетичного виховання.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.