28 травня на базі ГО “Молодіжний центр “ШУМ” пройшла друга зустріч для батьків та опікунів у рамках проекту “Надання послуг з психосоціальної підтримки в Сумській області”.
Темою зустрічі було “Позитивне батьківство: виховання без шкоди”. Учасники отримали корисні поради що до методів прояву позитивної уваги та дисциплінування без покарань. Озвучили власні проблеми та переживання та обговорили їх між собою.
У своїх відгуках учасники пишуть:
«Цікавим та корисним був досвід інших батьків»
«Я знайшла нові слова для похвали дітей»
«Для мене важливо було бути почутою»
«Я зрозуміла, що треба більше приділяти уваги дитині у позитивних ситуаціях, аніж у негативних»
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/445174758_480129624575455_2337176321002189016_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/445713246_480129587908792_2890095594021599559_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.