Справжній Різдвяний подарунок отримали вихованці фольклорного ансамблю”Любисток ” – це І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Світ талантів 2023”, в якому взяло участь понад 750 талановитих дітей України.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/414083793_2234449186752979_7955304148364460657_n-1024x682.jpg)
“Любисток” виступив у номінації “народний вокал” в старшій віковій категорії. Фестиваль пройшов за підтримки Українського державного центру позашкільної освіти. Про це повідомила керівник колективу Тетяна Стегайло, яка також отримала подяку за особистий внесок у вихованні підростаючого покоління.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/414045573_2234449226752975_8740232311383089130_n-1024x729.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/414088211_2234449263419638_8953575094212482256_n-732x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.