Змагання, Спорт, Суспільство

Шосткинський “Колос” програв на Чемпіонаті області з футболу

Вчора, 8 червня, відбувся черговий тур Чемпіонату області з футболу.

ФК «Колос» (Шостка) на виїзді зіграв з принциповим суперником – ФК «Віталія» з Конотопського району. Наша команда двічі пропустила у першому таймі, а у другому стався прикрий автогол. Шосткинці змогли відзначитися лише на останній хвилині основного часу матчу (гол на рахунку Владислава Киріна).

В інших матча зафіксовані такі результати: «Аграрник-Авангард» (Білопілля) – «Явір» (Краснопілля) 7:0, ФК «Кролевець» – «Україна» (Токарі) 0:2, «Сейм» (Кузьки) – ФК «Велетень» (Глухів) 0:1, «Kolos» (Василівка) – «Колос» (Северинівка) 0:2.

У турнірній таблиці шосткинська команда на 6 місці. В активі ФК «Колос» шість очок після чотирьох матчів. Більшість команд провела вже по 5 ігор.

У трійці лідерів – «Україна» (Токарі), «Колос» (Северинівка), «Аграрник-Авангард» (Білопілля).