Події, Суспільство

Шосткинський громада отримала городній інвентар для ВПО (+фото)

Як повідомляє очільниця Управління економіки ШМР Дар’я Гребенюк в рамках програми підтримки жіночих ініціатив “Сила Жінок” до Шосткинської міської територіальної громади залучено допомогу у вигляді городнього інвентарю (20 лопат, 10 вил для копання, 20 граблів, 20 сапок, 10 плоскорізів, 20 парників з агроволокна та 5 тримерів).


Одним, першочерговим напрямком роботи Шосткинської міської ради стала співпраця з ВПО, категорія яка потребує особливої підтримки та уваги. Однією з ініціатив ШМР є допомога ВПО в наданні та обробці земельних ділянок. Для обробітку землі виникає потреба у садово-городньому інвентарю. Не завжди ВПО мають можливість придбати необхідний інвентар. Тому, було прийнято рішення щодо участі у ініціативі “Сила жінок” з проєктом по отримнню садово-городнього інвентарю для ВПО. Дане обладнання буде видаватися у користування ВПО на травень-вересень (період весняно-літніх городніх робіт). В подальшому, відповідний інвентар (після закінчення війни, у разі невикористання за відповідною ініціативою) буде переданий до Комунального підприємства “Шостка-Зеленбуд”, яке у своїй господарській діяльності опікується питаннями благоустрою громади.

Умови по видачі інвентарю будуть опубліковані додатково на сторінці очільниці Управління економіки Шосткинської міської ради Дар’ї Гребенюк

Коментувати