На Закарпатті, у м. Мукачево, відбувся чемпіонат ГО «ФСТ Спартак» з боксу серед юніорів 2008-2009 року народження. На змагання з’їхалися спортсмени з різних куточків України, із 13-ти областей.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/FB_IMG_1715085977383-980x1307-2-768x1024.jpg)
Серед 220 спортсменів були й шосткинські боксери, вихованці КДЮСШ “Барса”, тренер Євгеній Хрестіков. У результаті боксер із Шостки Тихон Мандрикін виборов ІІІ місце.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/FB_IMG_1715085975033-1-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.