З 1 січня 2022 року введено в дію Закон України «Про основи національного спротиву». У зв’язку з цим у Шосткинському батальойні територоріальної оборони розгорнули активну кампанію з комплектування штатних кадрів та контрактників-резервістів. Кого саме запрошують до проходження служби та як у військовому підрозділі готують майбутніх захисників України – дізнавайтеся з наступного сюжету ТРК “Акцент”
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.