Благоустрій, Влада, Новини, Суспільство

Шосткинське управління житлово-комунального господарства прийняли на роботу 125 працівників

Шосткинське управління житлово-комунального господарства поки що не наладило роботу по спилюванню дерев, зауважив міський голова Микола Нога. Він розповів, що особисто до нього на прийом приходили два мешканці громади, які просили видалити аварійні дерва біля їх будинків.

Своєю чергою, начальник управління ЖКГ, Геннадій Мелашенко розповів, що на минулому тижні працівники комунального господарстав займалися прибиранням і вивозом сміття з кладовища у Лазарівському мікрорайоні, а також впорядковували на території міста клумби, газони, поливали їх та обрізали гілки.

Відповідно з домовленістю з Центром зайнятості, у нас на минулому тижні звільнено 130 робітників, які залучалися на суспільно-корисні роботи та найнято й оформлено управлінням житлово-комунального господарства 125 робітників.

Міський голова зауважив, що з такою кількістю найнятих робітників у місті не повинно бути сміття чи не прибраних територій.

Особливо у вихідні дні валяються бумажки попід вікнами будинків, а в селі староста спилює дерева самотужки. У нас 130 працівників! Ми тут не налагодили з вами відповідний контроль за цією роботою. Його треба посилювати.

Коментувати