102, Події

Шосткинське районне управління поліції отримало новий службовий автомобіль

Ключі та сертифікати на службові авто отримали поліцейські Сумщини. Завдяки ним правоохоронці зможуть ефективніше виконувати свої обов’язки щодо створення безпечного середовища в містах, громадах та на вулицях області, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Сьогодні, 23 лютого, на площі Незалежності в Сумах, відбулась передача підрозділам поліції області десяти службових автомобілів.

В заході взяли участь керівництво Головного управління Національної поліції в Сумській області, Голова Сумської ОДА Дмитро Живицький, Голова Чернеччинської територіальної громади Роман Бублик та Архієпископ Мефодій.

Службові автомобілі використовуватимуться в центрі забезпечення, управлінні карного розшуку, управлінні організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП, Сумському, Шосткинському районних управліннях поліції, Роменському, Конотопському, Охтирському районних відділах поліції.

Для кожного поліцейського це не просто автомобілі, це безпека наших громадян. Новий автотранспорт дозволить правоохоронцям бути мобільними та оперативно не лише реагувати на правопорушення, а й затримувати небезпечних злочинців. Переконаний, що завдяки новим автомобілям робота поліції Сумщини стане ще більш ефективною, – зазначив очільник поліції області Сергій Чиж.

З вітальним словом до присутніх звернувся Голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький, який побажав поліцейським успіхів та належним чином виконувати свої службові обов’язки, аби мешканці Сумщини почувалися безпечно.

Архієпископ Мефодій освятив службові автомобілі. Заходи відбувалися під музичним супроводом оркестру Головного управління Національної поліції в Сумській області. По завершенню урочистостей працівники підрозділів поліції вирушили на нових автомобілях до місць несення служби.

Коментувати