Про це медичний заклад повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.
– Висловлюємо слова щирої вдячності гуманітарному фонду “НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ СУМЩИНИ” в особі Дебди Андрія Івановича та Гайтини Дмитра Володимировича та гуманітарному фонду “ХЕЛП-ЮКРЕЙН” в особі Ситника Олега Григоровича за неоднократну допомогу нашій лікарні, – вказано в повідомленні.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/02/329532868_488136780192184_6278938007522159503_n-1024x576.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/02/329532905_695314569043920_3984074587173487067_n-1024x576.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/02/329640515_581190023885694_8973306269013286184_n-1024x576.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/02/329671214_721556012965186_248574179340716841_n-670x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.