Міста-побратими Слубіце (Польща) та Франкфурт-на-Одері (Німеччина) продовжують підтримувати шосткинців. Про це повідомляє міський голова Шостки Микола Нога.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/04/342062014_1637542943354253_763377748990321664_n-1024x768.jpg)
Днями дитяча лікарня Шосткинської ЦРЛ отримала електрогенератор і сучасний дефібрилятор (обладнання для надання екстреної допомоги).
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/04/342515454_1396277994502123_4049166964348460652_n-1024x768.jpg)
– За рахунок добровільних внесків жителі міст-побратимів придбали та транспортували до Шостки: два інфрачервоних обігрівача для шкільного бомбосховища, три відеопроектори та демонстраційний екран, канцелярське приладдя і солодощі для учнів. Щиро дякуємо кожному європейському побратиму за матеріальну допомогу та щиру, сердечну підтримку!, – підкреслив керманич громади Микола Нога.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/04/342196722_910926503520884_1061000482644494396_n-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.