768 дітей Шосткинської громади отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок військових дій, про це повідомила начальник служби у справах дітей Шосткинського міськвиконкому Ольга Гришкова. За її словами, це учні 8-х класів, коледжу, технікуму, профтехосвіти, а також переселенці.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/статус-2.jpg)
Як зауважив міський голова Микола Нога, у Шосткинській громаді збором документів для надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок військових дій, займається керівництво навчального закладу, в якому виховується або навчається дитина.
“У цьому питанні ми пішли по іншому шляху… В інших містах батьки ходять по інстанціям, збирають бумаги, втрачають час, нерви. Ми будемо йти по цьому шляху, поки кожна дитина нашої громади не отримає відповідний статус”, – завірив керманич громади.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.