Втрата, Події, Суспільство

Шосткинська громада провела в останню путь захисика України Андрія Пирогова

Шосткинська громада знов у скорботі. Сьогодні, 7 лютого, в останню путь провели вірного захисника України, мужнього воїна – Андрія Пирогова. Йому назавжди 33 роки. Про це повідомляє голова Шосткинської громади Микола Нога.

ПИРОГОВ АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ родом із села Собич, Шосткинської громади. Народився 3 січня 1991 року, у звичайній сім’ї, був найменшою третьою дитиною. Ріс товариським хлопцем.

Закінчив Собицьку школу, де мав неабияку популярність у дівчат. Спортсмен, член волейбольної та футбольної команд с. Собич. Виступав за збірну Шосткинського району, брав участь в змаганнях різних рівнів і часто був їх переможцем.

Андрія неодноразово нагороджували Почесними грамотами за спортивні перемоги та досягнення. Полюбляв рибалити, був завзятим рибалкою.

Своє професійне покликання Андрій знайшов в будівництві. У Андрія завжди було багато друзів, він був активним, товариським та веселим хлопцем, справжньою душею компанії. Був людиною слова та завжди приходив на допомогу. Його поважали та любили односельці. Такими словами згадують вони загиблого героя.

У січні 2023 році Андрій став батьком, він довго мріяв про сина. Але не судилось радіти….8 березня 2023р. Андрій став на захист своєї Батьківщини. За весь цей час він бачив сина лише три рази…

Товариський, добрий та хоробрий Андрій впевнено почував себе під час військової служби, там він знайшов вірних побратимів та друзів.

31 січня 2024 року солдат Пирогов Андрій Валерійович при виконанні бойових завдань в районі н.п. Новодонецьке Донецької області отримав множинні осколкові поранення. Помер 2 лютого 2024 року у шпиталі.

В один момент родина втратила свою надію та опору – чоловіка, батька, сина, брата. Рідні та близькі завжди пам’ятатимуть його відданим, щирим та люблячим.

У захисника залишилися мати Наталія, сестри Катерина і Тетяна, дружина Ганна та однорічний синочок Захар.

Світла пам’ять Герою! Щирі співчуття рідним та близьким нашого Захисника. Пам’ятаймо завжди.

Коментувати