Війна РФ проти України, Втрата, Новини, Суспільство

Шосткинська громада попрощалася з прикордонником Віктором Вороніним

Шосткинщина прощалася з земляком, захисником України, повідомив на своїй сторінці Фейсбук голова Шосткинської громади Микола Нога.

Воронін Віктор Миколайович народився 12 вересня 1966 року в місті Глухів, де отримав середню та професійно – технічну освіту. Після строкової служби в армії переїхав жити в селище Вороніж. Свій трудовий шлях розпочав на Воронізькому цукровому заводі водієм, потім тривалий час працював за кордоном та в Києві.

Останні роки Віктор Миколайович жив в селі Собичеве. Він був працьовитим, справжнім майстром золоті руки, завжди захоплювався технікою. Доброзичливий, щирий, безвідмовний – саме таким запам’ятали Віктора Миколайовича його рідні та друзі.

З 22 грудня 2023 року Віктор Миколайович став на захист України. На фронті Віктор відразу проявив себе сміливим та вправним бійцем. Його дуже любили і поважали бойові побратими.

Прикордонник Віктор Воронін, вірний військовій присязі, загинув в бою за Україну 25 березня 2024 року в районі села Курдюмівка Донецької області. У загиблого Героя залишилися сини Сергій та Олександр, улюблені онуки Кирил та Ельвіна, цивільна дружина Марина.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Вороніна Віктора Миколайовича. Сумуємо разом, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого захисника України Віктора знайде вічний спокій… Доземний уклін воїну Світла!

Коментувати