Благодійність, Волонтерство, Гуманітарна допомога, Допомога, Суспільство

Шосткинська громада отримала 5 тонн  гуманітарної допомоги з Франції

Шосткинська громада отримала третю партію гуманітарної допомоги від благодійної організації “Благодійний фонд “Україна-Монпельє”, що спеціалізується на допомозі медичним закладам.

Цього разу з міста Монпельє були передані посилки від його мешканців, які писали листи і особисто пакували кожну посилку-сюрприз. Якщо два минулих рази гуманітарну допомогу передавали через компанії перевізники, то нині 5 –тонна машина привезла вантаж до Шостки.

Тут є засоби реабілітації, які знадобляться для  поранених військових які повертаються з фронту, є інвалідні візки, засоби гігієни. Приїхали харчові продукти.

Вся допомога яка  доставлена до громади буде передана  комунальним закладам. Це в першу чергу комунальні заклади, які займаються забезпеченням життєдіяльності міста. Потім буде перерозподілятися ця допомога між комунальними підприємствами залежно від того, куди більш потрібна ця допомога.

Частину вантажу передатуть до Шосткинської ЦРЛ, дещо поїде до ВПО у село Чапліївку, є індивідуальні посилки для військових від мешканців міста Монпельє. Багато коробок містять послання, малюнки і сюрпризи, які саме дізнаються їх майбутні володарі.Це не просто їжа, медикаменти чи гігієнічні засоби – це символ людяності, підтримки. І це розуміють у французькому місті Монпельє, яке передає свою допомогу у прикордонну громаду.

Керівник апарату Шосткинської районної військової адміністрації Світлана МАКАРЕНКО висловила слова подяки всім, завдяки кому вантаж був доставлений до нашого міста:“Хочеться подякувати меру міста Монпельє, який організував цей фонд, висловити подяку йому безпосередньо, ініціаторам за цю необхідну роботу, яка проводиться для нашої громади для мешканців громади та для нашого району звичайно”, – зазначила вона.

Коментувати