Чергова допомога від SOS Montpellier Ukraine поїхала для прифронтової Шосткинської громади, зокрема, компʼютери в комплекті, простирадла, інфузомати, медичний одяг, бинтові повʼязки, гумові рулони та інші необхідні речі.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/443712729_390939753931806_6892239933911718522_n.jpg)
Дякуємо всім друзям та волонтерам за невтомну роботу та підтримку України, в такі нелегкі часи, ми цінуємо все, що ви робите для нашої Перемоги, дякуємо вам за ваші Молитви та Великі Серця.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/442497925_390939883931793_6318416636302057025_n.jpg)
Дякуємо Іллі Іванову та голові ГО «Паритет-Шостка» Дмитру Васильцову за організацію доставки допомоги в Шосткинську громаду та плідну співпрацю.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/443927564_390939747265140_1493421899548685968_n-768x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.