Війна РФ проти України, Суспільство

Шосткинська громада знов опинилась під ворожим ударом: триває ліквідація наслідків атаки

У понеділок, 8 червня, російські війська завдали авіаційного удару по Шосткинській територіальній громаді. Внаслідок атаки зруйновано нежитлову будівлю в Івотському старостинському окрузі та пошкоджено молитовне приміщення у Шостці.

Про це повідомив міський голова Шостки Микола Нога.

Наразі на місцях влучань працюють аварійно-рятувальні бригади. Фахівці ліквідовують наслідки атаки та обстежують пошкоджені об’єкти.

Інформація щодо завданих збитків та можливих втрат уточнюється.

Коментувати