Шосткинська громада готується до наступної зими. Як наголосив міський голова Микола Нога, необхідно вже зараз запасатися дровами та твердим паливом. Стало відомо, у первинній медичній ланкі наразі тривають тендерні процедури з закупівлі дров, адже 15 амбулаторій, які знаходяться на території Шосткинської громади, в опалювальний період використовують тверде паливо.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/2-1024x522.png)
Микола Нога наполягає на тому, щоб у громаді збільшувалася кількість котелень, яка працює на твердому паливі, адже вимкнення електроенергії у найближчий час не припиниться, а взимку воно стане ще більш критичним, впевнений очільник громади.
На альтернативних системах опалення працюють й заклади освіти Шосткинської громади, де встановлено 16 твердопаливних котелень та чотири теплогенератори, повідомила керівниця управління освіти, Наталія Сергейко.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.