У волонтерському центрі «Шостка-Добро» відбувся цікавий урок з англійської мови. Його провела Яна Антикова, яка наразі зі своєю донькою мешкають у Великій Британії. Зараз вони приїхали до рідного міста у відпустку та вирішили провести пізнавальні розваги англійською та українською мовою для діток.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436426659_2126364794364724_5629160306159159707_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437983171_2126362371031633_2634348785906929646_n.jpg)
Як зауважила пані Яна, вона наразі навчається на курсах помічника вчителя та проходить стажування в англійських школах.
Учасниками веселого уроку з англійської стали діти, чиї батьки загинули, захищаючи територіальну цілісність нашої держави. Тему обрали відповідну – світле свято Пасхи.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436283272_2126365044364699_3120883134717101283_n-1024x576.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436300110_2126364727698064_48935262432734165_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436163336_2126364774364726_78317620453938331_n-1024x576.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436221642_2126365421031328_7442338771261700931_n-768x1024.jpg)
Дітлахи із задоволенням в ігровій формі запам’ятовували нові слова, терміни, грали, сміялися, були дуже задоволені дружньою атмосферою, яка панувала в цей день у Волонтерському центрі.
Яна з донькою привезли кожному учаснику розваг подарунки з Великої Британії. Вони пригостили нашу малечу горячим шоколадом та подарували кожному шоколадне яйце.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/435904955_2126365404364663_1709967167478588574_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/435982156_2126364887698048_4648387628407948841_n-768x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.