Шосткинка VitaLina Tatsenyuk, яка нині проживає в Чикаго (США), проводить черговий розіграш. Виручені кошти будуть направлені на потреби ЗСУ через Шосткинський волонтерський центр “З любов’ю у серці” (голова ГО Олена Вареник).
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/Сумка-616x1024.jpg)
“Роблю новий розіграш сумки, яка всім сподобалась в минулому розіграші ! Сумка відправлена з США . Всі кошти передам волонтеру Лена Вареник м. Шостка, а вона знає куди їх спрямувати”, – йдеться у дописі пані Віталіни .
Жіноча сумка оригінал Michael Kors. Ціна такої сумки зі знижкою в Україні приблизно 10 000 грн, пише організаторка розіграшу. Переможцю така сумочка дістанеться всього за донат 100 грн. Розігрується 150 лотів по 100 гривень.
Номер карти для донату:
Приват банк 5168 7574 3030 2465 Мирошниченко Інна
Моно банк 5375414133747112
Обовʼязково зробити скрін оплати в коментарі. Організаторка розіграшу надає учасникам номерки особисто по руху черги.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.