102, Події

Шосткинка потрапила у пастку шахраїв і заплатила за папір та каміння замість вподобаного товару

Поліцейські радять громадянам недовіряти незнайомим телефонним співрозмовникам та перевіряти посилки до їх оплати. Днями дві жительки Шостки стали жертвами шахраїв. У першому випадку жінка не перевірила вміст посилки під час її отримання в логістичній компанії та перерахувала гроші «продавцю», у підсумку залишившись без вподобаного товару. В іншому – шосткинка надала доступ до своєї банківської картки, нібито, працівнику фінустанови, після чого з її рахунку зникло понад 2 000 гривень, повідомляють у Поліції Сумської області.

До поліції Шостки із заявою про шахрайство звернулася 42-річна місцева жителька. Жінка розповіла, що замовила на одному з популярних Інтернет ресурсів відеокарту. Передоплату вона не перераховувала, а розрахувалася за посилку під час її отримання в логістичній компанії, при цьому не перевіривши її вміст. Вже вдома вона розпакувала коробку й виявила всередині папір та каміння, замість замовленої відеокарти.

Інша жертва шахрайства, 58-річна шосткинка, намагалась перерахувати гроші з однієї своєї банківської картки на іншу. За словами постраждалої, в процесі переводу коштів їй зателефонувала невідома жінка, яка назвалася співробітницею банку. Не розібравшись у ситуації, жителька Шостки виконала підказку телефонної співрозмовниці, після чого з її рахунку зникло 2 491 гривня.

У поліції за обома фактами відкрили кримінальні провадження за ознаками ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках яких правоохоронці встановлюють особи зловмисників.

Поліцейські вкотре наголошують громадянам недовіряти інформації, отриманій від невідомих телефонних співрозмовників, а всі фінансові операції бажано виконувати у банківській установі. Крім того, під час здійснення операцій купівлі – продажу товару через Інтернет не робіть передоплату за товар, а розраховуйтесь за нього під час його отримання, попередньо перевіривши вміст посилки. Будьте обачні!

Коментувати