Вікторія Медвідь – шосткинка, яка зараз проживає у Шотландії, запустила проєкт «Книжковий дощ для Шостки». У його рамках наша землячка передала вже не одну партію книжок для центральної міської бібліотеки .
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436418997_743548934558093_4308234235452320501_n-1024x768.jpg)
За інформацією інтернет-сторінки Шосткинської центральної міської бібліотеки, завдяки благодійному проєкту “Книжковий дощ” від Вікторії Медвідь, отримувати книги вже почали сільські- бібліотеки.
![Возможно, это изображение 1 человек и текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436338524_743549041224749_107161286047138103_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=JSZh2zfDc70Ab7UW6lL&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfB9P2O5AoBsMNhPMOTIa6xM_5tq-zJGXSvyv2SQGvTecw&oe=661C4D11)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436424397_743549027891417_5005692589234511639_n-768x1024.jpg)
Це книги відомих українських авторок Оксани Калини, Надії Сухорукової, Ольги Саліпи та нашої землячки з села Береза – Світлани Талан. Перша партія книжок для Івотського філіалу вже надійшла до Шостки і найближчим часом потрапить до рук своїх читачів.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.