Освіта, Події, Суспільство

Шосткинка Дар’я Лобунець потрапила до “Книги рекордів освіти Сумщини”

Щиро вітаємо Дар’ю Лобунець, ученицю Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, з черговою визнаною нагородою – занесенням до “Книги рекордів освіти Сумщини”!“, – пише Центр професійного розвитку педагогічних працівників ШМР.

Кожного року компетентне журі обирає серед найкращих учнів та студентів Сумщини п’ять кандидатур, які відзначилися значними особистими досягненнями у сфері освіти та науки, для занесення до “Книги рекордів освіти Сумщини”. Потрапити до п’ятірки найкращих дуже не просто, адже Сумщина славиться талановитою молоддю.

Пишаємося, що учениця Шосткинської міської територіальної громади очолила у цьому році список найкращих учнів та студентів області. Цієї високої нагороди дівчинка була удостоєна за особисті вагомі здобутки у навчанні. Уже не один рік Дар’я Лобунець разом зі своїм наставником, учителем хімії Шосткинської спеціалізованої школи №1 Мариною Мечик працює над проєктом виготовлення паперу з водоростей. Її розробка була визнана кращою на національному етапі Олімпіади геніїв «GENIUS Olimpiad Ukraine», де учениця виборола золоту медаль. А на фінальному етапі Олімпіади геніїв «GENIUS Olympiad USA», яка відбулася у США, дівчинка отримала бронзову медаль. Пишаємося нашою талановитою зірочкою та бажаємо подальших високих досягнень!“, – зазначають у цетрі.

Коментувати