Навіть у надзвичайно складних умовах воєнного часу наші талановиті учні роблять вклад в світле майбутнє України Павлюк Денис, учень одинадцятого класу, здобув перемогу
ІІІ місце
у суперфіналі Міжнародного конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз -2022». До фіналу було допущено 69 робіт, у супер фінал вийшло лише 7 конкурсантів зі своїми науковими дослідженнями. Зауважу, що свою роботу на тему «Застосування залізо-марганцевого сорбенту для очищення стічних вод від формальдегіду та фенолу» Денис захищав англійською мовою, повідомляють у Шостка МАН
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/278678273_1669998506685480_581578496978039995_n-768x1024.jpg)
Вітаємо Дениса та його керівників Гутак І.О та Павленко О. В. з визнанням їх наукових досліджень! Так тримати!
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.