У м. Сянок (Польща) відбувся XVІІ Міжнародний форум піаністів «Бещади без кордонів». Найвищу нагороду на якому «Золотий Парнас» отримав талановитий уродженець Шостки – Єгор Бахмут, який нині є ученем Львівського державного музичного ліцею ім. Соломії Крушельницької (клас Заслуженого діяча мистецтв України, Заслуженого діяча культури Польщі – Людмили Закопець), про це на сторінці у Фейсбук повідомила мама музиканта Тетяна Бахмут.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/274029570_7002018053201761_88691308717008969_n.jpg)
“Золотий Парнас” – це найвища нагорода за участь у Форумі, яка дає шанси молодим і талановитим піаністам прокладати шлях до високого мистецтва!Міжнародний піаністичний Форум «Бещади без кордонів» – це щорічне місце зустрічі метрів фортепіано та талановитої музичної молоді, котре сприяє обміну професійним і культурним досвідом та взаємозбагаченню.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/273850087_7002018199868413_2816947273027876517_n.jpg)
В додаток до нагороди передбачається сольний концерт у Вільнюсі восени 2022, а також, запрошення на участь у наступному Форумі.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/274018012_7002018363201730_8574634233681397809_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.