Спікер Парламенту України Руслан Стефанчук нагородив відзнаками Верховної Ради України науковців, лікарів і волонтерів. Серед нагороджених також шосткинець, голова ГО «ПАРИТЕТ-ШОСТКА» Дмитро Васильцов.
Дмитро отримав Подяку Голови Верховної Ради України за значний особистий внесок у соціально-економічний і культурно-освітній розвиток держави, утвердження засад місцевого самоврядування, значні досягнення в професійній діяльності, активну громадську діяльність та високий професіоналізм.
До слова, спортсмен-візочник вже був нагородженний грамотою Верховної Ради України у 2020 році, за особистий внесок у вирішення питань соціального захисту і реабілітації осіб з інвалідністю, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.
Загалом Руслан Стефанчук відзначив понад 60 представників місцевої влади (міських і сільських голів), лікарів, вчителів, духовенства, волонтерів із різних регіонів України.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-18_13-24-43-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-18_13-24-45-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-18_13-24-49-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-18_13-24-55-768x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.