АНТОН ОЛЕГОВИЧ ГУБСЬКИЙ народився 19 серпня 1996 року у нашому місті, був єдиною дитиною в родині.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/ГУБСЬКИЙ-АНТОН-724x1024.jpg)
З дошкільного віку захоплювався музикою та танцями, понад 10 років був учасником студії сучасного танцю «Шарм». Багато шосткинців пам’ятають Антона як талановиту особистість, яскраву зірку мистецького життя нашого міста.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437408066_122117154452255962_19566827780192377_n-1024x768.jpg)
Після закінчення 11 класів Шосткинської гімназії юнак вступив на контрактну військову службу, потім став студентом Харківської академії Національної гвардії України.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437555026_122117154476255962_7850832120125062156_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434487249_122117154848255962_8578324057380397154_n-1024x768.jpg)
. Після завершення навчання Антон отримав звання лейтенанта і був розподілений на службу поблизу Києва. Одружився на коханій дівчині з якою пліч-о-пліч прожив своє щасливе земне життя.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437529694_122117154434255962_1728132001445262547_n-1024x768.jpg)
Розквіт дорослого життя співпав з початком повномасштабної російської агресії, в перші місяці масштабної війни Антон приймав участь в обороні Києва та сусідніх населених пунктів.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437523265_122117154422255962_2282034647265762768_n-1024x768.jpg)
Після відправлення на фронт воював у складі 1-шої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка «Буревій» на Авдіївському та Бахмутському напрямках, останнім часом боронив Україну поблизу Лиману.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437557218_122117154428255962_4219253577722981372_n-1024x768.jpg)
У грудні 2023 року чоловіку випала нагода побачитися з рідними та друзями, він приїжджав у короткотривалу відпустку.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/435921219_122117154362255962_8413531621007756635_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438145170_122117154776255962_944654490940051394_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437497382_122117154368255962_5402864634878389641_n-1024x768.jpg)
«Активний, відкритий, товариський, ініціативний, щирий, завжди допомагав іншим», – такими словами згадують Антона його рідні.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437534421_122117154824255962_3017127093689104295_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434428450_122117154356255962_5717904247725702137_n-1024x768.jpg)
У чоловіка було дуже багато друзів і знайомих, його поважали та цінували…
Смерть Антона Олеговича стала пекучою раною у серцях багатьох містян.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438078501_122117154782255962_8997331434752463224_n-1024x768.jpg)
7 квітня він востаннє спілкувався з дружиною, а на наступний день, 8 квітня, наш земляк загинув захищаючи і Україну та кожного з нас…
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437550228_122117155004255962_2182688773208956476_n-1024x768.jpg)
Доземний уклін родині Антона, яка виховала Героя і захисника!
Щирі співчуття всім, хто знав і любив цю світлу Людину, справжнього патріота рідної землі…
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.