Український Червоний Хрест передав чергову партію допомогу жителям Сумщини в тому числі й Шосткинщини. Цього разу вона призначена для медзакладів та пунктів прихистку.
Волонтери Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України доправили гігієнічні засоби для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги 2» Сумської міськради.
Також 50 спальних наборів для облаштування тимчасових пунктів прихистку передали Шосткинській міській раді.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-10_10-56-04-1024x577.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-10_10-56-03-980x735-1.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.