Учні Шосткинської дитячої музичної школи №2– активні учасниці різноманітних конкурсів.
Катерина КУРБАЦЬКА та Єлизавета ПУРИС взяли участь у ІІІ Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Нас єднає Україна- 2024», який проходив з 29 квітня по 5 травня у Харкові.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441066149_976681197373126_7193840733843152942_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438146429_976681247373121_798454872223230971_n.jpg)
У номінації “Інструментальне мистецтво, фортепіано” Катерина та Єлизавета стали Лауреатками І ступеня у своїх вікових категоріях.
У Запоріжжі проходив ХХІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва “Акорди Хортиці”. Єлизавета ПУРИС у номінації “соліст – інструменталіст” – фортепіано стала Дипломантом конкурсу.Готувала конкурсанток викладачка – Інна ВИРОЗУБ.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.