Дозвілля, Освіта, Суспільство

Школярі Шосткинської громади продовжують екскурсії до історично-культурних місць України

Управління та заклади освіти Шосткинської громади продовжують підготовку до навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, – проінформувала під час апаратної наради заступниця начальника управління освіти Любов Волошко.

На минулому тижні, власними силами, проведено поточний ремонт системи опалення в одному з навчально-виховних комплексів та розпочато перезарядку близько 1 тис. вогнегасників.

28 червня управління освіти оголосило відкриті торги на закупівлю 2174 кубометра паливної деревини на суму 3 млн 200 тис. гривень.

Наразі продовжується робота щодо відвідування учнями громади Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» у місті Батурин. Там вже побували 300 дітей з 13 шкіл.

Також на минулому тижні розпочали екскурсії по старостинським округам. 14 учнів однієї зі шкіл вже відвадали Ображіївський старостат і ми плануємо продовжити цю роботу, – додала Любов Волошко.

В свою чергу, міський голова Микола Нога, подякував вихователям Шосткинської громади, які з усією відповідальністю долучились до плетіння маскувальних сіток та доручив працівникам управління освіти організувати харчування школярів під час літніх ексрусій.

Коментувати