Передачу 1072 ноутбуків для проведення дистанційного навчання дітей з 5-кілометрової зони ініційовано Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки України. Комп’ютерну техніку відповідно до потреби розподілено для учнів Сумщини, які проживають у 5-ти кілометровій зоні від кордону з рф, або евакуювалися звідти у межах області. Про це повідомляє Сумська ОВА.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/11/67468a72-0453-46c5-a478-fd20c0faefda-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/11/83255af0-e597-4094-b676-d63d3bbd1f6f-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/11/90641d1e-5e47-4b7a-b01d-e746f6c0422d-1024x680.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/11/82b0e520-3059-4bb6-9b6c-81bb56c761de-1024x683.jpg)
Також ноутбуки отримують учні, котрі наразі перебувають на території області, але навчаються в закладах загальної середньої освіти, що знаходяться на відстані до 5 кілометрів від кордону з ворогом.
Крім того, частина цифрової техніка передбачена для окремих категорій учнів Річківської громади, заклади якої значно постраждали від ворожих обстрілів.
– Сьогодні держава і наші захисники роблять все можливе, щоби наші діти, навіть в умовах війни, могли навчатись. Колосальну допомогу надає міжнародна спільнота. Щиро дякую Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) за великий внесок в налагодження ефективного навчального процесу, за те, що ви дбаєте, щоб у кожного вчителя та учня був сучасний комп’ютер для дистанційного навчання, – прокоментував Володимир АРТЮХ під час передачі ноутбуків.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/11/3d75cae6-f781-4041-8996-ee23c2f032c0-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/11/6c26f6e4-7434-4f76-b7b3-efdb6f9e4743-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/11/eefd3f71-8a09-46e1-bfe8-39f0049a3b20-1024x683.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/11/6159641a-8fc2-4d40-846f-d086919b42d6-1024x683.jpg)
Як зазначив представник Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), координатор освітніх програм Анатолій БЕЗПАЛЮК, забезпечення ноутбуками є лише частиною ініціативи ЮНІСЕФ.
Крім того, завдяки налагодженій тісній співпраці дитячі садочки та школи Сумщини вже отримали освітні інтерактивні набори для навчання тощо. Фонд планує відкриття чотирьох освітніх цифрових центрів.
– ЮНІСЕФ надовго із вами і ми будемо продовжувати співпрацю, щоб максимально допомогти. На це спрямовані подальші ініціативи в різних напрямках, за якими нині працює організація в Україні, – підкреслив він.
Загалом ноутбуки отримали 36 закладів загальної середньої освіти та 4 філії з 15 прикордонних громад Сумщини. Це на 100 % забезпечить потребу дітей зазначених категорій у гаджетах для організації доступу до дистанційного навчання.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.