Аферисти орудують в різних сферах діяльності та у своїх махінаціях не обирають вік чи стать потерпілого. Правоохоронці зафіксували три факти шахрайства щодо мешканців області.
На Шосткинщині правоохоронці зафіксували факт шахрайства під приводом «дзвінків з банку». Місцевій 54-річній мешканці зателефонували невідомі та представились службою безпеки банку. Жінці розповіли, що з її картою відбуваються шахрайські дії та необхідно перерахувати всі кошти на новостворену картку. Виконавши рекомендації співрозмовника, заявниця втратила 20 тисяч гривень.

Мешканець Сум бажаючи заробити шляхом виконання різних завдань в Інтернеті втратив понад 40 тисяч гривень. Чоловіку в один з месенджерів надійшла пропозиція про легкий заробіток. Для початку роботи необхідно було здійснити перший внесок. Співрозмовник запевняв хлопця, що з часом кошти подвояться. Чоловік без вагань погодився та переказав кошти «роботодавцю». Після оплати співрозмовник не вийшов на зв’язок.
Сум’янка бажаючи отримати благодійну допомогу теж стала жертвою аферистів. Перейшовши за посиланням, яке вона знайшла в Інтернеті, жінка заповнила всю конференційну інформацію про себе та ввела дані банківських карток. Не усвідомлюючи, що це ресурс аферистів, втратила близько 32 тисяч гривень.
За кожним з фактів у поліції відкрито кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Правоохоронці радять бути більш обачними під час спілкування з невідомими.
Відділ комунікації поліції Сумської області.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.