Це питання та інші аспекти співпраці обговорив начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ з представниками делегації Шведського Червоного Хреста, яка прибула з візитом на Сумщину, повідомляє Сумська ОВА.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/img_20240205_193429_058411213003523827329-1024x705.jpg)
Очільник області подякував гостям за системну підтримку Сумської області представниками Червоного Хреста та відзначив ефективну роботу обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
За його словами, 2023 рік був досить продуктивним у плані взаємодії з представництвами Червоного Хреста та надання допомоги людям. Фінансова підтримка постраждалому населенню Сумщини і ВПО лише через програмну діяльність обласного товариства обраховується у сумі 102 мільйона гривень.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/img_20240205_193428_3955496335545056734902-1024x662.jpg)
– Ми налаштовані на подальшу співпрацю та продовження гуманітарних проєктів, започаткування нових довгострокових ініціатив. Вони також є яскравим підтвердженням тих рішень, які наразі прийнято в Євросоюзі щодо довгострокової допомоги нашої країни. Це потужна підтримка, і з вашого боку, в тому числі, – зауважив Володимир Артюх.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/img_20240205_193428_9522620901396251133272-1024x718.jpg)
Голова регіону Європи та Центральної Азії Шведського Червоного Хреста в Україні Андрей ЕНГСТРАНД – НЕАЦУ відзначив тісну взаємодію та координацію на місцях для організації допомоги людям і наголосив на необхідності продовження цих зв’язків та розширення співпраці у подальшому.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/img_20240205_193428_3458713826023314390290-1024x678.jpg)
Дієвими у 2023 році були, зокрема, взаємодія волонтерів Червоного Хреста із рятувальниками Сумщини та їх внесок у посилення спроможності кризових служб нашого регіону, оперативне гуманітарне реагування на потреби мешканців 5-ти кілометрової прикордонної зони, робота мобільних медичних бригад Червоного Хреста, які надають медичну допомогу й доставку ліків у найвіддаленіші населені пункти, підтримка медичних та соціальних закладів, допомога переселенцям.
Серед пріоритетних ініціатив Шведського Червоного Хреста на поточний рік є також будівництво модульного містечка для внутрішньо переміщених осіб з прикордоння, яке планують звести у Сумах. Партнери повідомили, що в цьому році вони розраховують почати, принаймні, з декількох об’єктів – житлових та адмінбудівель. Паралельно ведеться робота щодо пошуку фінансового ресурсу для продовження будівництва.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/img_20240205_193428_690861704902487418403-1024x667.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.