Представникам міської влади, громадськості та журналістам не вдалося почути від керівництва ТОВ ШП «Харківенергоремонт» відповіді, яка турбує багатьох шосткинців – чому у місті розмір абонплати за послуги теплопостачання є одним з найвищих в Україні. Запрошені на круглий стіл тепловики, просто проігнорували це засідання. Усі деталі – у сюжеті ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.
Вячеслав Киричок
Цікаво було б почути відповідь на це питання народного депутата Ігоря Молотка.