У ході засідання постійних депутатських комісій народні обранці торкнулися теми вандалізму, наголошуючи, що він у Шостці процвітає. Хвилює депутатів також, чому не патрюлюються вулиці.
Крім цього народних обранців непокоїть ситуація з відсутністю дорожніх знаків. Це, за їх думкою, створює аварійно-небезпечні ситуації. Що на це відповідали правоохоронці – у сюжеті ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.