Мешканці сіл Сумщини, які не мають газифікації, вимушені готувати їжу на хмизі, бо їм не завозять балонного зрідженого газу. Чому так сталося в регіоні, де є нафтогазодобуваюче виробництво – задалися питанням депутати обласної ради. Чому народні обранці не підтримали «Програму розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2020-2023 роки»? Усі подробиці – далі у сюжеті.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.