Проєкт рішення “Про затвердження програми комплексного відновлення території Шосткинської міської територіальної громади на 2025-2027 роки” викликав у депутатів міської ради бурхливе обговорення. Ще на депутатських комісіях, які передували пленарному засіданню, з боку народних обранців була внесена пропозиція не приймати дане рішення. Причиною послуговало те, що депутати не брали участь у розробці даної програми і не внесли свої пропозиції по певним заходам, які треба було б включити до документу по відновленню громади.

Під час засідання сесії міський голова Микола Нога зауважив, що Програма комплексного відновлення Шосткинської громади – це фундаментальний труд, над яким працювали не один рік.
Але я зрозумів, що депутати не встигли детально ознайомитися, то я прошу найближчим часом ці матеріали вивчіть, почитайте, дайте свої пропозиції, потім будемо приймати.
Депутати зауважили, що в громаді недостатньо уваги приділяється розвитку спорту. Зокрема облаштуванню спортивних майданчиків, на яких займаються юні спортсмени. Микола Трофимець наголосив, що була пропозиція від депутатів закласти кошти для придбання на хокейний майданчик пластикових бортів, які зараз дерев’яні.

У нас є одна на всю область секція хокею з шайбою для дітей. Ця команда неодноразові чемпіони області. Вони наша гордість і ми не можемо їх забезпечити гідними умовами для тренування. Кожного року вони мучаються з тими дерев’яними бортами, які гніють, вони їх безкінечно ремонтують. І це не хокей, а ремонт хокейних бортів. Я не говорю, що ми сьогодні маємо їх придбати, але можна закласти кошти, планувати і робити, – зазначив народний обранець.

Депутати озвучили проблему незадовільних санітарних умов тренажерного залу в міському басейні, де багато років є грибок і його не можливо позбутися, бо там немає кондиціонерів, які необхідно встановити.
Це незначні кошти, які ми закладаємо на інші потреби, тому я прошу підтримати колег цю пропозицію і закласти необхідні кошти. Знаю, що борти коштують до мільйона гривень і один кондиціонер близько 40-ка тисяч гривень. Вважаю, що на два кондиціонери з установкою з головою вистачить 100 тисяч, – проінформував присутніх пан Трофимець.
Депутати зауважили, що на хокейному майданчику необхідно зробити ще бетонне покриття. Адже коли заливали каток, довелося витратити десятки літрів води, так як там грунтове покриття, яке вбирало в себе велику кількість води.

Міський голова звернувся до депутатів з зауваженням, що Програма комплексного відновлення Шосткинської громади розроблялася два роки, була розміщена на сайті міської ради, де можна було детально з нею ознайомитися і своєчасно вносити свої пропозиції.
Зараз ви виходите і пропонуєте додати оце і ще оце! Подивіться, який стос паперу відпрацювали фахівці, створюючи цю Програму. Невже, за два роки важко було почитати матеріал і внести свої пропозиції. Ми навіть письмово зверталися до депутатів з цього питання. Відповідь – нуль!
Микола Нога наголосив, що в даний час виділити мільйон гривень на борти хокейному майданчику – велика розкіш. Головне – це допомога військовим і кошти на оборону. Він запропонував включити в план розвитку облаштування спортивного майданчику, а поки що допомагати в ремонті існуючих дерев’яних бортів.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.