Влада, Суспільство

Чому досі не встановлена резервна блочна котельня – з’ясовував очільник Шосткинської громади

На минулому тижні Шосткинське управління соцзахисту населення працювало над придбанням паливної деревини для військових, проте отримають її тільки ті військовослужбовці, що перебувають у найгарячіших точках фронту. Про це під час апаратної наради повідомила начальниця управління праці та соцзахисту населення Антоніна Наймитенко.

Також очільниця управління зауважила, що всі домогосподарства повинні мати пічне опалення, якщо є газове, то воно повинно бути опломбоване.

Наразі на обліку в управлінні перебуває 6437 внутрішньо переміщених осіб. 21-й особі з інвалідністю надали допомогу в оформленні пакетів документів для забезпечення технічними засобами реабілітації, проводиться робота стосовно організації навчання у Шосткинському інституті для учасників бойових дій, трьом з них вже було надано таку допомогу на минулому тижні.

В ході наради міський голова Микола Нога звернувся до начальниці управління соцзахисту з питанням, чому досі не встановлена і не працює резервна блочна котельна, яку передали Воронізькому будинку-інтернату.

Антоніна Наймитенко пояснила, що була зроблена проєктно-кошторисна документація і котельну будуть встановлювати, як тільки надійде додаткове фінансування.

Це не відповідь! Рік стоїть резервна котельна, при тому куплена не українськими, а міжнародними громадськими організаціями!, – наголосив Микола Нога.

В цілому по області стоїть 14 таких котелень!
Хто прийшов до мене? Хто говорив про те, щоб вийти на губернатора та обласне фінансове управління?

Наприкінці очільник громади наголосив:

Я повинен там побувати! Подивимось і будемо приймати заходи! Це не годиться!

Коментувати