Влада, Здоров'я, Медицина, Новини, Суспільство

Через спалах гострої кишкової інфекції, у Шостці оголосили надзвичайну ситуацію місцевого значення

Як вже ми повідомляли, два тижня тому у Шостці відбулося масове отруєння харчовою продукцією (суші), яку виготовляли в одному із закладів міста. У хворих була виявлена гостра кишкова інфекція. Фахівці Держпродспоживслужби провели перевірку закладу, де виготовлялися суші, а потім вживалися містянами, які потрапили на лікарняне ліжко.

За результатами аналізів хворих, які проходили лікування в інфекційному відділенні Шосткинської ЦРЛ, міською владою було прийнято безпрецендентне рішення.

Рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки попередньо оголошено надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Проведено засідання, протокольним рішенням поставлені додаткові завдання спеціалістам, щоб мінімізувати та нерозповсюджити інфекційну хворобу на території громади, – повідомила начальник управління з питань НС, Ольга Ткаченко.

Своєю чергою, міський голова Микола Нога застеріг мешканців громади більш відповідально ставитися до свого здоров’я, купуючи харчові продукти, особливо у спеку, яка нині стоїть.

Виявивився такий факт, що готові суші необхідно протягом 3-х годин спожити. А хтось придбав і використав через 5-6 годин. Поки їх виготовили, запакувапи, привезли. А на вулиці яка температура стоїть, спека! При таких умовах ці суші треба спожити протягом години-двох, інакше ця інфекція починає множитися, – наголосив очільник громади.

Коментувати