Після опівночі у Конотопі зафіксовано декілька ворожих ударів по об’єктах інфраструктури міста.
Близько 4-ї години ранку росіяни вдарили по транспортній інфраструктурі, повідомив міський голова Артем Семеніхін.

Ще один удар ворог завдав о 7:01 по інфраструктурному об’єкту міста.
Внаслідок атаки частина Конотопа залишилася без газопостачання, також пошкоджені житлові будинки.
Інформація щодо наслідків обстрілів уточнюється.



Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.