Конкурси, Культура, Події, Суспільство

Хореографічний колектив “Кадети” Воронізького будинку культури та юна майстриня – переможці Всеукраїнського мистецького конкурсу

З 26 квітня стартувало онлайн-голосування за роботи учасників ІІ Всеукраїнського двотурового фестивалю-конкурсу мистецтв “Дивограй”. Серед багатьох талановитих учасників зі всієї України були й колективи та майстри Воронізького будинку культури філія Шосткинського центру культури і дозвілля.

Зокрема хореографічний колектив “Дарунок” став лауреатом І премії за хореографічну композицію “Кадети”. Керівник – Лариса Бонько. До слова, керівник колективу “Дарунок” отримала Подяку від журі мистецького фестивалю-конкурсу “Дивограй”.

У номінації декоративно-прикладне мистецтво Дар’я Фащук (вікова категорія 13 – 15 років) на суд журі представила три роботи, під назвою: “Мій рідний край” (рельєфний левкас), “Ненька-Україна” (квілінг і пап’є-маше) та “Україночка” (рельєфний левкас, акварель).

Роботи юної майстрині отримали Диплом лауреата І Премії. Викладачка Дар’ї, – Анна Воронець. Вона також була удостоєна Подяки за особистий вагомий внесок у розвиток культурно-естетичного вихованя дітей та молоді.

Коментувати