Диплом за 1-е місце отримав Фольклорний ансамбль “Любисток” ЦЕВ “ у Міжнародному конкурсі мистецтв “UKRAINIAN TRADITION”. Про це повідомив на своїй сторінці Фейсбук ансамбль “Любисток”. Керівник колективу – заслужений працівник культури України Тетяна Стегайло.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/любисток-1-1024x682.jpg)
На розгляд журі було представлено фрагмент зимового дійства “Щедрівочка щедрувала “, де учасники творчого колективу показали притаманні нашому регіону традиції щедрування. “Любисточки” виконали обряд “водіння кози”, старовинні щедрівки.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/любисток-2-1-1024x727.jpg)
“Українські традиції — це скарб, що передається з покоління в покоління. Вони втілюють у собі дух нації, її історію та національну самобутність. Дякую вихованцям “Любистка” за ваше бажання вивчати, втілювати та прославляти наші традиції!”, – написала керівник колективу Тетяна Стегайло.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/любисток-3-1.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.