102, Події

У Шостці 6-річний хлопчик взяв круг та самостійно пішов купатись

Повідомлення про зникнення 6-річного хлопчика в поліцію надійшло від його мами. Перелякана жінка розповіла, що приглядала за сином з вікна квартири, коли він грався на дитячому майданчику у дворі багатоповерхівки. В якийсь момент вона помітила його відсутність. Оббігши сусідні двори багатоповерхівок, сина вона так і не знайшла.

На розшук дитини був зорієнтований особовий склад Шосткинського районного управління поліції. В пошуках малого правоохоронці обстежили мікрорайон міста, де живе хлопчик, перевірили спортивні майданчики, опитали перехожих. Знайшли дитину за два кілометри від дому, біля одного з міських водоймищ. Небайдужі відпочиваючі помітили на березі хлопчика без супроводу дорослих і повідомили про нього в поліцію. Як з’ясувалося, малий, непомітно для мами, взяв з дому надувний круг і самостійно подався до озера купатися. З жінкою та її сином ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду. Хлопчина пообіцяв правоохоронцям, що більше так робити не буде, а на пляж буде ходити виключно з дорослими.

Поліцейські радять громадянам приділяти максимум уваги своїм неповнолітнім дітям та не залишати малих без нагляду вдома, на дитячому майданчику, в машині. У разі невідкладних справ, попросить родичів, сусідів чи знайомих приглянути за ними. Правоохоронці нагадують, що відповідно до чинного законодавства, якщо з дитиною, яка молодше 14 років, що-небудь трапиться або вона здійснить будь-яке правопорушення, то за її дії будуть відповідати батьки, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Коментувати