Благодійність, Новини

У Шостці 35-ти річна жінка бореться з онкологією, потрібні гроші на операцію

Всі ми знаємо, як дорого вартує лікування, особливо, якщо мова йде про онкологію. На жаль, все більше молодих людей працездатного віку вражає ця безжальна хвороба. Водночас медики наголошують, що рак виліковний і не варто втрачати надію. Ефективні методи лікування дороговартісні, тому простим пацієнтам  без підтримки небайдужих людей, здатних до співчуття не обійтися.

Шосткинка Ірина Гришкова, випускниця школи №5, свого часу навчалась у Хіміко-технологічному коледжі ім. Івана Кожедуба, якийсь час працювала на казенному заводі «Зірка», має диплом Шосткинського інституту СумДУ та Глухівського національного педагогічного університету ім. Олександра Довженка.  Працювала у садочку НВК №9, нині  є вихователем у дитячому садочку №9 «Десняночка». Жінці 35 років. Колеги називають її «сонячною людиною», адже посмішка ніколи не сходила з її обличчя. Але останні події  затьмарили її життя.

Спершу лікарі ставили діагноз мастопатія, але лікування не приносило полегшення, Ірині ставало все гірше, останні дослідження показали найгірші побоювання рідних – рак молочної залози. Лікарі у Сумах і Києві радять якомога скоріше провести операцію, побоюючись метастазів, але наголошують, що хірургічному втручанню має передувати  курс із 8 хімієтерапій. Нині Ірина перебуває у Сумах, де готується до першого курсу хімієтерапії, на який сім’я назбирала грошей самотужки, але цього дуже мало.

Мати, Любов Адамівна Мурашко, наголошує, що її Ірочка має жити попри все, адже у неї підростає донечка 12 років. Жінка сподівається, що світ не без добрих людей і вірить, що з їх допомогою врятує свою донечку.

Карта Приват Банку 4149 4991 2580 5141

Карта банку Аваль 4149 5001 0067 0333

Телефон мами Любові Адамівни  (068)53-29-265; (096)139-20-01.

Коментувати