Новини, Поліція, Суспільство

У Шостці шахраї одурили двох жінок, які прагнули отримати грошову допомогу

Поліція вкотре нагадує людям, що шахраї використовують різні способи для досягнення своєї мети з привласнення чужих грошей. Так у Шостці жертвою шахраїв стали дві жінки 35-ти та 33-х років. Повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Обидві жінки в один день отримали  у месенджері “Viber” в групі з назвою “6-й клас батьки” повідомлення від «Марина Марина» (нібито  мами одного з учнів) «допомога всім українцям, які залишилися в Україні».

Перейшовши за посиланням обидві жінки вказали всі реквізити своїх банківських карток та коди підтвердження. Через деякий час одній жінці надійшло повідомлення про списання грошей в сумі 4 762 гривні, а іншій повідомлення про списання з банківського рахунку майже 20 300 гривень.

За  заявами громадян  про злочини у поліції відкрили кримінальні провадження за ч. 4 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Правоохоронці радять громадянам бути уважними, критично сприймати отриману в соціальних мережах інформацію про надання грошової допомоги нібито від держави, ООН, різних гуманітарних місій, організацій та фондів.

Коментувати