Як повідомила очільниця управління освіти Наталія Сергейко у ході апаратної наради при міському голові, заклади загальної середньої освіти Шосткинської громади та деякі заклади позашкільної освіти продовжують працювати за змішаною формою навчання з урахуванням графіків відключення електроенергії.
Міський голова Микола Нога наголосив, що кількість учнів, які навчаються офлайн, потрібно збільшувати. Для цього шукають інші установи, які мають укриття.
Детальніше про це – у сюжеті ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.