Події

У Шостці триває реконструкція дитячого садочка “Казка” за програмою Президента “Велике будівництво”

Про інспектування Шосткинського дошкільного навчального закладу №11 «Казка» на своїй сторінці у мережі фейсбук повідомив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, пише Сумська ОДА.

Капітальний ремонт у Шосткинській «Казці» йде повним ходом. До кінця року буде реконструйовано і утеплено дах та фасади. Інші види робіт будуть виконані у 2022 році, – зазначив Дмитро Живицький.

За словами голови Сумської облдержадміністрації роботи на об’єкті почали трохи більше місяця тому. Терміни виконання досить жорсткі, все виконується за графіком. Згідно з проектом, здійснюється заміна вікон на енергозберігаючі, ремонт покрівлі, зовнішнє оздоблення фасадів, встановлення пандусів тощо.

Зробив декілька незначних зауважень – якість виконання робіт має бути найвищою! Ніяких компромісів, – наголосив Дмитро Живицький.

Проект «Капітальний ремонт Шосткинського дошкільного навчального закладу «Казка» реалізується в рамках програми Президента України Володимира Зеленського за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в сумі 10,5 млн грн та місцевого бюджету.

Коментувати