Вчора, 6 лютого, в палаці спорту “Свема” був проведений третій тур змагань зимової першості міста з дворового футболу, про це на сторінці у Фейсбук пловідомляє директор міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Віктор Альоша.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/273299210_1552115278501285_7820759679544055668_n-1024x768.jpg)
Здобувши третю перемогу лідером змагань стала команда”Барса”(9 очок), на другому місці (7очок) у команди “Тотенгем”. На третьому щаблі команда “Шахтар” (6 очок).
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/273368975_1552115315167948_1880622379983716697_n-1024x768.jpg)
Попереду у спортсменів четвертий тур і продовження боротьби.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/273438439_1552115461834600_2516511741648798085_n-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.